Yasemin

    Yasemin YAZICI 1978 Yılında Hopa da doğdu. İlk ve orta Öğrenimini Hopa da tamamladı.1997 yılında “Levent Bilgisayar”  Firmasına girdi. iki Yıl Bilgisayar bakımı ve Onarımı yapan firmada Bilgisayar Teknik elemanı olarak çalıştı. “Online İnternet” Adında Yörenin İlk İnternet kafesini Açtı. 1998 Yılında “YAZICILAR BİLGİSAYAR Müh.Eğt.Ltd.Şti“ Firmasında Teknik Servis müdürü olarak Çalıştı. 2003 Yılında YAZICILAR BİLGİSAYAR şirketi Ortağı oldu. 2008 Yılında “YAZICILAR BİLGİSAYAR Müh.Eğt.Ltd.Şti Şirketini Satın Aldı. Şirket Müdürü olarak Bilgisayar ve Bilgisayar Bakım Onarımı Üzerine İşine devam etmektedir.

    Ayrıca Şirketine ait, “ Nostoni Bal” ve “Yazıcılar Bal” adı altında Marka patenti bulunmaktadır. Bal, Polen, Propolis, Arı Sütü Üretimi ve Satışını da ekleyerek, Ticari Hayatına devam etmektedir.

    Amatör Fotoğrafçılık Yapmaktadır. Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneğinin Kurucu Üyesidir. Okçuluk Sporunu Yapmaktadır. Hopa da Geleneksel ve Modern Okçuluk Sporunun Gelişimi İçin Desteklemektedir.  Hopa da Mini Voleybolun Kurulması için çalışma yapmış, Voleybol Malzemesi sponsorluğu ile de desteğine devam etmektedir.

    Hopa Noterliğine Bağlı Yeminli Tercüman olan eşi İle 2002 Yılında evlenmiştir. Biri Kız Biri Erkek İki Çocuk Annesidir. Kendine Ait Evinde Ailesi ile birlikte yaşamaktadır.

    Adsl, Networking, Bilgisayar işletmeciliği vs. gibi birçok sertifika eğitimlerine katılmıştır. Modem, Tablet, Notebook, Pc, Güç Kaynağı Tamiri gibi Eğitimler vererek öğrenci yetiştirmektedir.
Yasemin YAZICI

Yasemin YAZICI İsimsiz İsimsiz İsimsiz İsimsiz İsimsiz İsimsiz İsimsiz